Общество

Милосердя, доброчинність 2013

Милосердя, доброчинність

Цими словами можна визначити суть роботи Товариства Червоного Хреста України взагалі і в нашому районі зокрема. Я хочу розповісти дещо, підкреслюю - дещо з того, що ми зробили   в минулому році.

Насамперед хочу подякувати директорам шкіл, керівникам підприємств, сільським головам, які допомогли мені в розповсюдженні марок членських внесків ТЧХУ, завдяки чому ми змогли придбати аптечки першої необхідності для всіх шкіл району,   надали матеріальну допомогу 2 людям, виступили спонсором  на День захисту дітей, надали  продуктові  набори для хворих туберкульозом на суму 5200 гривень, ліками на суму  140 гривень, засобами гігієни на суму  160 гривень   та зробили багато  іншого.

Наша патронажна медсестра Похвалій О. М. за цей   рік надала 4177 медичних послуг. У будь-яку погоду поспішає вона до своїх підопічних. Вимірює їм тиск, купує ліки, за призначенням лікаря робить уколи. Їй доводиться робити багато іншої роботи - не тільки для своїх підопічних, а й для інших одиноких людей похилого віку. І дуже приємно, коли нам телефонують зі словами подяки за її чуйність і допомогу.

За цей рік наша організація   надала допомогу одягом та взуттям на суму 3990     гривень. Для багатьох знедолених нам потрібний одяг, взуття, особливо теплі речі. Все це нам надають ті, хто розуміють, що не всі люди мають фінансову можливість для придбання навіть найбільш необхідного, тому діляться з нами тим, що у них є.

Розповідає Шелупець Олена:  «Мої діти знають, що таке Червоний Хрест і чим він займається. Тому вони  разом зі мною з великим ентузіазмом збирають речі та взуття, які нам вже не потрібні, але їх ще можна носити.»   Такі мами прищеплюють своїм дітям любов до ближнього, милосердя і доброту. А її так не вистачає багатьом людям.

Що таке доброта? Над цим питанням замислювалися люди за різних часів. Давньогрецький філософ Платон стверджував : «Піклуючись про щастя інших, ми знаходимо своє власне щастя.» Допомогти слабкому і немічному у скруті, розрадити в горі- саме в цьому призначення доброти.

Приходьте до нас і приносьте речі, які вам уже не потрібні, але вони ще в хорошому стані і їх можна носити. Ми знаходимося в приміщенні терапевтичного відділення районної лікарні на першому поверсі, наш телефон 0953891426.

Антоніна Щербак. Голова РО ТЧХУ.