Образование

Незабутні канікули (січень 2013)

Незабутні канікули

Изображение 184Під час зимових канікул найбільш активні, здібні та соціально незахищені учні початкових та середніх класів  шкіл нашого району взяли участь у святковому новорічному дійстві у місті Харків. Це були вихованці Борівської ЗОШ №1, Борівської ЗОШ №2, Богуславської ЗОШ, Підлиманської ЗОШ, Гороховатської ЗОШ. Учні цих шкіл були нагоро-джені поїздкою у місто Харків, де отримали грамоти та цінні подарунки за активну участь у конкурсі плакатів «Твори добро». Конкурс був проведений за ініціативи Героя України, депутата Верховної ради В.М. Остапчука.

Новорічне шоу було організоване у спортивному комплексі «Локомотив» та БК працівників Південної залізниці. Діти побачили синхронне плавання, гру каскадерів.  Дійство супроводжували чудові декорації та яскраві костюми акторів.

Наприкінці Новорічного заходу кожен глядач отримав солодкий подарунок від Діда Мороза та Снігуроньки, які щиро вітали юних глядачів.

Для поїздки дітей були створені комфортні умови, вчителі та учні відчували турботу працівників Південної залізниці.

Педагогічні колективи, батьки висловлюють щиру подяку депутату Верховної Ради України В.М. Остапчуку та працівникам Південної залізниці за гарний настрій, чудові враження та турботу.