Общество

З подарунками для дітей 2013

З  подарунками  для  дітей

nrikrbk24 січня в районному Будинку культури відбулося новорічне свято для дітей соціально незахищених категорій з усього району.

З  подарунками поспішали на це свято Снігуронька та Дід Мороз. Біля ялинки в маскарадних костюмах на них чекало багато дітей. Дитячі очі світилися радістю, адже для них – це найулюбленіше свято, під час якого можна й добре розважитися, і поспілкуватися, й отримати багато гарних подарунків.

nrikrbk1З новорічними святами діток і їхніх рідних привітала заступник голови РДА Ольга Суховій. А потім  дітлахи активно брали участь у веселих конкурсах, водили хороводи  навколо ялинки  з Дідом Морозом і Снігуронькою. Малеча навіть не злякалася Бабу Ягу та Чахлика Невмирущого, які завітали на свято, усі з цікавістю розглядали казкових героїв, а потім веселилися з ними.

І батьки, й діти з захопленням слухали пісні у виконанні вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості Аліни Віннікової та Марії Руденко,  спостерігали за чудовими танцями учасників хореографічного гуртка БДЮТ і танго, яке виконали Анастасія Судакова і Роман Верба.

 Організовували веселе свято для дітей відділи та Служби РДА, а концертну програму допомогли підготувати працівники й вихованці БДЮТ. Спонсорську допомогу для проведення заходу надали депутат обласної ради Сергій Федченко,  керівник ПАФ «Джерело» Сергій Синицький, керівник ФГ Микола Кириченко.  Свої привітання і новорічні подарунки дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, передав народний депутат України Віктор Остапчук.

А наступного дня красуня-ялинка в районному Будинку культури знову зібрала біля себе дітей. Розважитися з улюбленими казковими героями прийшли діти різного віку з усього селища. І на цьому святі були  веселі конкурси, ігри, змагання. Всі отримали чудові призи, солодощі й незабутні враження.

Тетяна ГУНЬКО.