Общество

Свято в Дружелюбівці 2013

Свято  в  Дружелюбівці

nrikdrug1На початку січня     в с. Дружелюбівка відбулося урочисте відкриття  сільського клубу після капітального ремонту. На свято зібралося багато жителів с. Дружелюбівка, привітати з визначною для села подією, з новорічними та різдвяними святами приїхали голова районної ради Євген Жук, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Суховій, депутат обласної ради Сергій Федченко, Ізюмський сільський голова Станіслав Шафран, працівники та аматори Бо-рівського районного Будинку культури.

nrikdrug2Першим на сцену оновленого клубу вийшов Ізюмський сільський голова. Він розповів історію клубу: збудовано його було ще до війни, в 1937 році. Весь час клуб був улюбленим місцем проведення вільного часу жителів не тільки Дружелюбівки, а й сусідніх сіл. Особливо гаряче тут улітку – не від високої температури, а від запальних танців молоді. Та й узимку в клубі тепло й затишно. Але останні роки клуб був у аварійному стані, потребував термінового ремонту. Депутати Ізюмської сільської ради вирішили, що клуб необхідно рятувати, допомогти сільській раді погодилося  чимало людей: хтось допомагав технікою, хтось грошима, хтось власними руками оновлював стару будівлю. Великий внесок і для самого клубу, й взагалі для культурного життя села зробив завідуючий клубом Віктор Голик. Ремонт тривав більше, ніж півроку, в приміщення заходити не можна було, але молодь все одно у вихідні та на свята збиралася біля клубу. Його відкриття чекали всі з нетерпінням. І ось він відчинив свої двері, ласкаво запрошуючи всіх на новорічний вогник. У клубі тепло, гарне освітлення, красива сцена, святкового настрою додає велика красуня-ялинка. На душі теж одразу тепліє і від доброї справи, яку зробили для жителів с. Дружелюбівка, і від радісних усмішок всіх, хто прийшов на свято.

Євген Жук і Ольга Суховій привітали присутніх зі святами, побажали здоров`я, щастя, кохання, всього найкращого, і, звичайно ж, частіше збиратися в клубі такими великими компаніями, отримувати більше позитивних емоцій, відчувати радість і завжди мати гарний настрій.

nrikdrug3З цікавістю  всі дивилися концерт, підготовлений відділом культури райдержадміністрації. Бурхливими оплесками зустрічали й проводжали всіх артистів і ведучу заходу Римму Піднебенну.  Концертні номери були дуже яскравими:  виступи гурту «Овація» з бальними танцями, Костянтин Мустафаєв, як завжди з гарною піснею, здивував ще й  чудовим танцем, заворожували погляди дуети Андрія Тюті, Лілії Максименко і Аліни Одінокової, Юрія Клименка з ліричними піснями, Людмила Кожетова з чарівним голосом. Гарний настрій веселими піснями дарували  Андрій та Анатолій Шведченки, Альона Власова, Римма Піднебенна, Світлана Мірошниченко.

     Від імені всіх жителів с. Дружелюбівка, Ізюмського сільського голови Станіслава Шафрана величезна подяка людям, які допомагали в ремонті клубу: народному депутату України Віктору Остапчуку, керівникам сільгосппідприємств Сергію Супруну, Григорію Салу, Володимиру Рудиці, Ларисі Шафран, приватним підприємцям Віктору Корху, Миколі Токарю, директору Борівського РЦЗ Віталію Кіяну, депутатам сільської ради Володимиру Гонтарю, Володимиру Жалдакову, Олександру Драбчуку.

Окреме щире спасибі за організацію та проведення концерту депутату обласної ради Сергію Федченку, голові районої ради Євгену Жуку, заступнику голови райдержадміністрації Ользі Суховій,  начальнику відділу культури РДА Світлані Шведченко, директору Борівського РБК Олені Коломієць, усім артистам, які взяли участь у святковому концерті.

Тетяна ГУНЬКО.