Культура

Пісня року 2011

Пісня року 2011

pisnya2011Пісня має великий вплив на наше життя, вона супроводжує нас від дня народження до дня смерті, впливає на наші почуття, на наш настрій. Тому вона є нев’янучою окрасою духовної культури нашого народу. Без пісні взагалі не можна уявити повнокровного духовного життя людини. У ній повсякчас можна почути рідний серцю голос Батьківщини, відлуння інтимних почуттів та потаємних дум, слово мудрої поради і тихої ласки.   

 

Напередодні нового року в приміщенні районного Будинку культури пройшов концерт, де глядачі мали можливість ще раз почути улюблені пісні у виконанні своїх улюблених артистів, аматорів сцени - кращих солістів, дуетів, ансамблів.

Концерт відкрила Людмила Кожетова піснею «Новорічна». Милозвучний голос Людмили знають більшість борівчан та гостей селища, тому пісню у її виконанні зустріли бурхливими оплесками.

Наступні виконавці «Пісні 2011» бажали усім під новий рік гарного настрою й виконання всіх бажань, заспівавши пісню «Пшениця колоситься». Голоси братів Андрія та Анатолія Шведченків слухачі полюбили відразу, щойно виконавці приїхали на Борівщину.

Олександр Купріянов і Тетяна Перькова неодноразово радували поціновувачів гарного співу сольними піснями. А на пісні року вони заспівали у дуеті прекрасну пісню про кохання «Тобі, моя остання любов».

Наступна пісня «Червона горобина» звучала на сцені районного Будинку культури на багатьох концертах і полюбилася глядачам так само, як і її виконавець Костянтин Мустафаєв.

Постійні учасники всіх концертів – танцювальний колектив «Фаворит». Тож юних танцюристів зустрічали оплесками. Як і дует Валентини Невмирич та Світлани Мірошниченко, у їх виконанні прозвучала пісня «Білі крила».

Як стверджували ведучі, наступний виконавець ні дня не може прожити без пісні. І в основному вони про любов. Пісню «Посади, кохана, ружу» виконав Юрій Клименко.

Зі сцени звучали побажання щастя,  радості, відданих друзів, веселого настрою.

Саме про це була пісня «Бажаю» у виконанні Аліни Одинокової.

На сцену виходили група «Гармонія» з піснею «Десь за морем», дует Аліни Одинокової та Юрія Клименка (пісня «Зіграй-зіграй»).

«То любов» - це назва пісні, яку виконала енергійна, запальна дівчина Валерія Шакаліда!

Що потрібно жінці для щастя? Квіти, коштовності, убрання... Та щоб зробити жінку щасливою, потрібно всього лише увага від коханого  чоловіка. Це стверджував улюбленець публіки Петро Лисенко піснею «Жона моя».

Приємно, що серед уже, так би мовити, маститих виконавців, є і молоді, які вже встигли покорити публіку своїми виступами. Це молодий дует Лілії Максименко та Андрія Тюті, які виконали пісню «Не чекай мене». 

Наступна виконавиця «Пісні року 2011» бажала отримати під Новий рік веселі СМС на  ваш телефон. Глядачі оплесками зустріли Дар’ю Дмитренко з піснею «Смайлик».

Постійна учасниця концертів, кількаразова переможниця конкурсів і фестивалів Ганна Степаненко виконала пісню «Зозуля».

 «Ми бажаємо вам» - так називається пісня, з якою виступив квартет РДК.

Традиційно, наприкінці концерту всі учасники «Пісні року» заспівали «Пісня залишається з людиною».

Спонсорами концерту виступили партія «Молоді регіони» на чолі з Олександром Лисенком і депутат обласної ради Сергій Федченко.

Підготувала

Олена  КОЛЕСНІКОВА.