Образование

Веселий новий рік (Підвисочанська ЗОШ)

Веселий новий рік

pidvnrОсь і настали довгоочікувані новорічні свята. Скільки чудових розваг чекає на дітей!

У приміщенні Підвисочанської школи, у святково вбраній залі, біля красуні ялинки на новорічний ранок зібралися дорослі й малі. Сюди прийшли мами й тата, бабусі і дідусі, сестрички і братики і, навіть, найменші мешканці села – дітлахи дошкільного віку.

На початку свята всіх привітали Сніговики. Потім з’явилися казкові герої, які жартували, загадували загадки. Діти розповідали вірші, водили хоровод. Захоплені новорічною казкою дітлахи самі були її героями. Вони весело танцювали і співали.

Всі так поринули у радість свята, що не помітили, як з’явилися Дід Мороз і Снігуронька, які привітали всіх із Новим роком і роздали подарунки.

Навіть малесенькі дітлахи порадували Дідуся Мороза своїми віршиками і отримали від нього призи.

А ввечері на дітей старшого віку чекали не менш цікаві новорічні пригоди.

Вечір розпочався появою містичних героїв. Глядачі затамували подих. Але коли з’явилася Снігуронька, повернувся чудовий настрій. Та не надовго, бо злі лиходії її вкрали. На її пошуки прибув майор Пронін зі своїм помічником Петровичем, які провели новорічне розслідування. У ході розслідування були запальні танці, драйвові пісні, веселі конкурси та ігри. В результаті Снігуроньку відшукано, Діда Мороза доставлено. Зло покарано. Всі щасливі та задоволені. Дід Мороз і Снігуронька привітали всіх із Новорічними святами і побажали всього найкращого.

 С.О. ПАРХОМЕНКО.            

Вчителька Підвисочанської ЗОШ.