Спорт

Спортивна Борівщина перемагає

Згідно з положенням про проведення ІІ туру регіонального турніру з настільного тенісу серед команд учнів старших класів шкіл в ТВО № 177 у рамках проекту «Творча слобожанщина» під патронатом народного депутата України, президента громадської спілки «Соціальний Рух Поваги»  Віктора Остапчука, на виконання указу Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні «Року дитячої творчості», 13 грудня 2013 року в спортивній залі спортивного комплексу «Локомотив» м.Ізюм пройшли регіональні змагання з настільного тенісу за участю: Борівського, Куп’янського, Шевченківського районів та міст Куп’янська і Ізюма.

Змагання проходили серед юнаків та дівчат окремо за коловою системою та серед змішаних пар (юнак+дівчинка) за олімпійською системою. Урочисто та гостинно зустрічали учасників турніру господарі. З побажаннями перемог виступили Ізюмський міський голова, представники з Південної залізниці від народного депутата України В.М.Остапчука. Для учасників та гостей, вболівальників виступив дитячий колектив бального танцю. Перед початком змагань, даючи інтерв’ю Ізюмському телебаченню, в обличчях та голосі спортсменів нашої збірної команди була відчутна тверда впевненість у перемозі. З початком змагань, незважаючи на напруженість та хвилювання учасників турніру, наші учні спілкувалися зі своїми суперниками, ділилися досвідом та планували свої тактичні дії на наступні ігри.

В особистому підсумку серед юнаків, програвши лише одну гру, Сахаров Максим, учень Богуславської ЗОШ (вчитель Ісаєв Ю.П.) зайняв ІІ місце, а серед дівчат- Захар’їна Анастасія, учениця Ізюмської ЗОШ( вчитель Мизюк П.А.) посіла 6 місце.

У змаганнях серед змішаних пар Борзило Олександр, учень Богуславської ЗОШ та Степаненко Христина, учениця Шийківської ЗОШ(вчитель  Присухін С.В.) зайняли І місце. Всі призери та переможці змагань були нагоро-джені грамотами, медалями, подарунками.

В загальному заліку І  загальнокомандне місце виборола команда Куп’янського р-ну, ІІ місце зайняла команда Борівського району, ІІІ місце посіла команда Ізюмського району. Команди призери та переможці були нагороджені столами для гри в настільний теніс.

Висловлюємо щиру подяку заступнику голови Борівської РДА Суховій О.М. за допомогу нашій збірній команді в участі та батькам учнів, вчителям і усім, хто допомагав здобувати перемогу нашій збірній команді.

Юрій Ісаєв.Вчитель фізичної культури Богуславської ЗОШ.

Першість  з баскетболу

З 14 по  21 грудня 2013 року в Борівському районі про-йшли змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат старшої вікової групи учнів 9-11класів.

14 грудня на базі Борівської ЗОШ №1 та Дружелюбівської ЗОШ спочатку були проведені зональні змагання. Ігри проводилися за коловою системою, тому до фінальної частини потрапили, дійсно, найсильніші команди району.

21 грудня 2013 року в фінальних іграх зустрілися між собою такі команди: Ізюмська ЗОШ, Піско-Радьківська ЗОШ та Борівська ЗОШ №1 – юнаки; Борівська ЗОШ №1 та Першотравнева ЗОШ – дівчата. Ігри також проходили за круговою системою і діти змогли вдосталь награтися і відчути суперництво з кожною командою.

У змаганнях серед юнаків команда Ізюмської ЗОШ з мінімальним рахунком перемогла Борівську ЗОШ 6:4, а потім впевнено здобула перемогу над Піско-Радьківською ЗОШ 16:6 і в підсумку зайняла І місце. За ІІ місце точилася боротьба між Борівською та Піско-Радьківською командами. І лише з мінімальною перевагою в одне очко  борівчани здобули перемогу 9:8 та почесне ІІ місце. Спортсменам з Пісок-Радьківських дісталося ІІІ місце.

Не менш запекла боротьба була і в іграх серед дівчаток. Команда з Ізюмського перемогла всіх своїх суперників ( Борівську ЗОШ 8:2, Першотравневу ЗОШ 7:4, Піско-Радьківську ЗОШ 5:1) і  впевнено зайняла І місце. Першотравнева ЗОШ, перемігши Борівську ЗОШ 6:3, та Піско-Радьківську ЗОШ 9:2, отримала ІІ місце. ІІІ місце вибороли борівчани, які перемогли в Піско-Радьківської ЗОШ з рахунком 7:3.

Команди-переможці та призери були нагороджені відділом освіти Борівської РДА дипломами відповідних ступенів.

Кращими бомбардирами змагань серед юнаків став учень Ізюмської ЗОШ Мизюк Юрій, а серед дівчаток також учениця Ізюмської ЗОШ Сьоміна Віолетта. Хочеться відмітити високий рівень технічної підготовки учнів цієї ж школи: Савченка Олега, Коваля Юрія та Захар’їної Анастасії.

Змагання пройшли на належному рівні, діти та їхні наставники дякують директору Борівської ЗОШ №1 Терентьєвій Л.Г. за постійний теплий прийом, але вже вкотре в них виникає питання: чому нам не дозволяють проводити змагання в новозбудованому фізкультурно-оздоровчому комплексі? Чому, маючи таку залу, ми змагаємося на нестандартних майданчиках? А відповіді, як не було, так і немає.