Официально

Розпочалася реєстрація на зно

  Розпочалася реєстрація на зно

Як і минулого року, вносити зміни до реєстраційних даних в 2014 році можна тільки до 19 березня, а оформити документи - з 3 січня до 5 березня, повідомляють у прес- службі Міністерства освіти і науки України.

Під час зовнішнього оцінювання абітурієнти складатимуть тести з 14 предметів: української мови та літератури (масовий , математики, історії України, російської мови, фізики, хімії, географії, біологі, англійської, німецької, французької, іспанської мов, світової літератури.

Абітурієнт може вибрати не більше 4 навчальних предметів для складання тестів.

Тестування розпочнеться 3 червня ( іноземна мова) і завершиться 27 червня ( світова література).

Зовнішнє незалежне оцінювання з географії буде проводитися 14 червня (у суботу). Тестування з української мови та літератури відбудеться в 2 сесії. Додаткова сесія ЗНО - з 4 по 11 липня 2014 року.

Результати учасників основної сесії   зовнішнього оцінювання оголосять до 8 липня, а тих, хто будуть здавати пізніше - до 17 липня.

Порядком ЗНО в 2014 році абітурієнтові під час складання тесту забороняється мати при собі не тільки засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані та рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування, але і їх окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів або пристроїв.