Общество

Новий рік — найкраще та найвеселіше з усіх свят

Новий рік — найкраще та найвеселіше з усіх свят

Ось і закінчився І семестр 2013-2014 н.р. Настала пора відпочинку для дітлахів. Діти дуже люблять будь-які свята, тому  що під час свят не треба йти до школи та робити уроки.  Але більш за все  подобаєтьсяНовийрік. На Новийрік всі прикрашають ялинку.  Так і у вестибюлі  нашої школи красується ялинка. Випускники 11 класу (класний керівник Дмитренко Л.М.) розвішали на ній іграшки, срібний дощ з металевої фольги, паперові сніжинки.  Настали чудові зимові дні, починаючи від  Миколая і закінчуючи святом Василя.

У день Святого Миколая  учні 1-4 класу отримали інтелектуальний альбом «Дива Слобожанщини», у якому зібрано все найцікавіше про рідний край: як створювались архітектурні пам’ятки, які парки найбільш відвідувані, хто з видатних людей жив і творив на Слобожанській землі. Діти не лише дізналися багато цікавого, а й змогли розфарбовувати та домальовувати зображення видатних місць.

Новийрік — найкраще та найвеселіше з усіх свят. Свято у школі проходило у ІІІ зміни: новорічний ранок  для учнів 1-2 класів «Зимова казка»(Гусєва О.В., Титаренко Н.В.), новорічне свято для учнів 3-4 класу «У королівстві масок» (Положенкова Н.М.,Ісаєва В.В.), Новорічний вечір «Новорічна магія 2014 року»(Зарудна І.О.). Учні підготували святкову програму разом з класними керівниками і з нею  виступили перед батьками та гостями. Навколо ялинки веселі школярі водили хороводи, читали вірші, співали пісні. На закінчення свята Дід Мороз і Снігуронька побажали присутнім міцного здоров’я, успіхів і везіння, здійснення всіх хороших мрій у Новому 2014 році.Свято пройшло організовано, змістовно, цікаво й весело.

Ніхто не залишився без новорічних подарунків. Спонсорську допомогу надали керівники ТОВ «Альфа-Агро» Коновий В.А., ФГ «Богуслав СВ» Боднар С.М., СГ «Янтар» Гарний О.Ф.та АЗС Богуславка Шутько С.М. Всі учасники навчально-виховного процесу висловлюють щиру подяку за надання спонсорської допомоги для придбання новорічних подарунків. Бажаємо здоров’я, миру, успіхів  і благополуччя. Нехай добро, яке ви робите для дітей, повернеться до вас сторицею.

Н.В.Тугай, директор Богуславської ЗОШ.