Официально

Ціни на газ знизяться для промислових споживачів

Ціни на газ знизяться для промислових   споживачів

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики ( НКРЕ), з 1 січня 2014 року знизила граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів на 10 % - до 3,113 тис. грн. за 1 тис. куб. м , для підприємств, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів, - на 29,2 %, до 2,448 тис. грн. за 1 тис. куб. м (без урахування ПДВ, цільової надбавки, тарифів на транспортування, розподіл і постачання). Відповідне рішення регулятор прийняв на засіданні в понеділок, пише " Інтерфакс- Україна ".

Як повідомлялося, Міністерство енергетики та ву-гільної промисловості 26 грудня оприлюднило на своєму сайті проект урядової постанови з відповідними рекомендаціями НКРЕ. При цьому для промпідприємств планується щоквартальне зниження ціни, яка з другого кварталу повинна скласти 2,752 тис. грн., потім - 2,602 тис. грн. ,  - 2,502 тис. грн.

У міністерстві зазначають, що станом на 1 січня 2014р.  залишки природного газу в його підземних сховищах, власником яких є НАК " Нафтогаз України ", складуть 7,65 млрд. куб. м за ціною 3,207 тис. грн. за тис. куб. м (це близько 400 доларів за тисячу кубометрів).