Общество

Чудове свято – Новий рік!

Чудове свято – Новий рік!

bdyt1Новорічне свято родом з дитинства. Воно залишається в наших спогадах, як світлий промінчик в нашому повсякденному житті. На це свято нетерпляче чекає й сучасна дітвора. Як завжди перед Новим Роком проводяться різноманітні  розважальні заходи, які проходять на  площах, в Будинках культури.

Ніколи не стоїть осторонь і Будинок дитячої та юнацької творчості - в ці святкові дні 2 січня він радо відчинив двері для новорічної казки та зібрав всіх бажаючих на новорічний ранок для вихованців. Малеча завжди з нетерпінням чекає новорічних свят.   Зрозуміло: подарунки, Дід Мороз, Снігуронька, дива. А як весело було вихованцям  БДЮТ  разом із казковими  героями танцювати навколо  ялинки!

bdyt2Діти із задоволенням та радістю вітали своїх друзів, батьків, вчителів, показували підготовлені новорічні міні-вистави, співали пісні про Новий рік, грали в ігри, змагались у різноманітних конкурсах, за які, звісно, отримували подарунки, про які попіклувалися депутат Харківської обласної ради С.В.Федченко та приватний підприємець С.Г. Симоненко, танцювали разом із Дідом Морозом та Снігуронькою. А своїми жартами, гарним настроєм, дружними хороводами діти переконали Бабу Ягу та її спільника Кощея, які хотіли  зіпсувати свято, в тому, що Новий рік – найвеселіше, найчудовіше свято для всіх! А щоб дітям та гостям було ще приємніше і зручніше на святковому дійстві, потурбувалися ТОВ «А + Сервіс»: директор А.М.Баранов та комерційний директор О.В. Зелинська, які зробили вагомий внесок у матеріальну базу БДЮТ та подарували нові комфортні стільці, на яких тепер вихованці зустрічатимуть подальші свята.

На завершальному етапі Дід Мороз, Снігурка та Новий рік, які завітали у гості, привітали дітей і батьків із Новим роком, побажали здоров’я, щастя та успіхів у навчанні.

А закінчилося новорічне дійство святковою дискотекою біля красуні ялинки.

Наталія Василенко.