Официально

ДЕПУТАТИ СХВАЛИЛИ ЗВІТ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

ДЕПУТАТИ СХВАЛИЛИ ЗВІТ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

zvitУ ході пленарного засідання XVIII сесії голова обласної ради Сергій Чернов звітував про свою діяльність, роботу депутатського корпусу, постійних комісій та виконавчого апарату за період з листопада 2011 по грудень 2012 року.

У своїй доповіді Сергій Чернов охарактеризував напрями діяльності обласної ради, підбив підсумки роботи у звітному періоді та окреслив завдання на перспективу.

Голова обласної ради наголосив на тому, що впродовж року вищий представницький орган області працював стабільно і послідовно, забезпечуючи розвиток регіону за магістральними напрямками.

 «За звітний період Харківською обласною радою було проведено 8 сесій, під час яких прийнято 285 рішень, дві сесії були позачерговими. Всього з початку шостого скликання депутати 17 разів збиралися на сесії і ухвалили 575 рішень.

Дванадцять постійних комісій обласної ради за рік провели загалом 200 засідань і розглянули понад дві тисячі питань. У 2012 році започатковано практику проведення виїзних засідань постійних комісій. Так форму роботи потрібно застосовувати більш активно, залучаючи до співпраці з депутатським корпусом трудові колективи, профспілки і громадські організації», - зазначив голова обласної ради.

Говорячи про ефективність спільних та    ціле-спрямованих дій представницької та виконавчої влади, Сергій Чернов відзначив фінансово-господарські здобутки Харківщини у цьому році:

«За 11 місяців поточного року до місцевих бюджетів Харківської області (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло доходів 4,3 мільярди гривень. У порівнянні з відпо-відним періодом минулого року, надходження збільшилися майже на 600 мільйонів гривень або на 15 відсотків.

Всього до зведеного бюджету області зараховано доходів та трансфертів з державного бюджету України 10,2 мільярди гривень з ростом проти аналогічного періоду минулого року на 18 відсотків, з них надійшло цільових субвенцій з держбюджету 2,6 мільярди гривень», - повідомив Сергій Чернов.

Він також зазначив, що цього року спостерігались перші ознаки стабілізації в галузі тваринництва. Порівняно із минулим роком, господарства всіх категорій збільшили виробництво молока більше ніж на 9%, у сільгосппідприємствах – на 22%. Поголів’я великої рогатої худоби в усіх категоріях господарств зросло більше ніж на 2%, птиці – майже на 9% стосовно показників 2011 року.

Намолочено понад 2 мільйони 600 тисяч тонн зернових і зернобобових культур при високій якості врожаю, де питома вага продовольчої пшениці склала 95%.

Наше завдання – забезпечити, незалежно від природних умов, стабільно високі врожаї, співпрацюючи з науковими установами, запроваджуючи новітні технології», - наголосив Сергій Чернов.

Під час обговорення депутатським корпусом звіту голови обласної ради голова облдержадмі-ністрації Михайло Добкін подякував Сергію Чернову та депутатському корпусу за конструктивну і плідну співпрацю, завдяки якій вирішено багато питань, поставлених перед обласною владою територіальною громадою.

«Впевнений, що Харківська область може бути для багатьох інших регіонів прикладом того, які спільні результати можна отримати, об’єднавши зусилля. І за це велике спасибі всім, хто небайдужий до того, щоб наша область була серед лідерів за багатьма показниками, а людям жилося краще. Якби була інша позиція, я думаю, нам не вдалося б зробити і половини тих добрих справ, які здійснено цього року», - наголосив Михайло Добкін.