Образование

Чудова подорож (Гороховатська та Шийківська школа)

Чудова подорож

bdut12Нещодавно учні Шийківської та Гороховатської шкіл побували на екскурсії в м.Харків, організованій Борівським Будинком дитячої та юнацької творчості. Ми відвідали екопарк та хлібокомбінат «Кулиничі». В екопарку екскурсовод розповіла нам багато цікавого про тварин та птахів, які тут мешкають. Всі звірята доглянуті, почувають себе добре, бо утримуються в гарних умовах.
Крім великого розмаїття тваринного світу, в екопарку створені умови для відпочинку на свіжому повітрі. На території збудовані дерев’яні альтанки, гойдалки, гірки, створені декоративні водоймища, квітники.
Отримавши масу позитивних емоцій від перебування в екопарку, ми відправилися на хлібокомбінат. Тут на нас чекала захоплююча подорож по виробничих цехах «Кулиничів». Ми побачили весь процес виготовлення хлібобулочних виробів від замішування тіста до пакування готової продукції.
Після цього ми відвідали кафе, подивилися цікавий фільм про історію хлібопекарства, взяли участь у конкурсах, найуважніші та найактивніші отримали призи. Ми побували в ролі маленьких пекарів, самі виготовляли булочки з малиновим джемом, випікали їх. А потім пили чай з власноруч приготовленими виробами. Наостанок всі отримали смачні подарунки.
Від побаченого під час екскурсії ми у захваті, дізналися багато цікавого, отримали незабутні враження.
За організацію чудової подорожі дякуємо вчителю географії Шийківської ЗОШ Л.М.Левчишеній, культорганізатору Борівського БДЮТ Н.М.Карпенко, вчителю початкових класів Гороховатської ЗОШ Ю.О.Кулик.
Єлизавета НІКІТЕНКО.
Учениця 11 класу Шийківської ЗОШ.