Общество

Терцентр закінчив рік із вагомими здобутками

         Терцентр закінчив рік із вагомими здобутками

tercЯскраво і незабутньо відзначаються новорічні свята у територіальному центрі соціального обслуговування.

У кінці кожного року територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської районної державної адміністрації проводить підсумкову нараду, на якій підбиваються   підсумки  усього зробленого за рік. Не став виключенням і цей рік – напередодні  новорічних свят в терцентрі  зібралися всі його працівники, щоб обговорити свої перемоги та досягнення, адже похвалитися є чим.

Протягом 2013 року активізувало свою роботу відділення соціально-побутової адаптації, на обліку якого на даний час знаходиться більше 200 чоловік; розширився перелік со-ціальних послуг, які надаються працівниками терцентру;  власноруч було зроблено косметичний ремонт приміщення терцентру.

Територіальний центр  тісно співпрацює з центральною районною лікарнею, амбулаторіями сімейної медицини, сімейними лікарями, з  товариством Червоного Хреста, з районним центром зайнятості, а також  з організаціями, де працювали його підопічні. Велика увага приділяється роботі з волонтерами: протягом року від населення постійно отримувалася гуманітарна допомога у вигляді речей, що були у вжитку, які роздавалися  людям.

Ця підсумкова нарада змінилася невеликим концертом, де з привітаннями до наступаючих новорічних свят завітала учениця 9 класу Підлиманської ЗОШ Карина Безкровна. В її виконанні прозвучали пісні, які вона подарувала усім працівникам терцентру. До неї приєдналася профспілкова організація з солодкими новорічними презентами. По закінченню всіх новорічних поздоровлень та концерту було організовано святковий фуршет.

Свято пройшло весело, змістовно та цікаво, працівники терцентру отримали море насолоди та купу  позитивних емоцій, тож поверталися додому  зі справжнім новорічним настроєм.

Адміністрація та профспілковий комітет територіального центру вітають також всіх підопічних,  колишніх працівників та волонтерів, з якими тісно співпрацюють, з новорічними та різдвяними святами, зичать міцного здоров`я, злагоди в сім`ях та довголіття. Дякують  спонсорам, які допомагали протягом року у проведенні свят, традиційних засідань «Надвечір’я», сільським головам за їх безпосередню активну участь та сподіваються, що в наступному році їхня співпраця буде не менш активною та принесе багато користі.

Наталія  Василенко.