Официально

Сільгосптоваровиробники і сільські голови внесли пропозиції до Державного бюджету України

Сільгосптоваровиробники і сільські голови внесли пропозиції до  Державного  бюджету  України

ostapchykНапередодні Нового року в м. Ізюм відбулася зустріч народного депутата України Віктора Остапчука з головами Ізюмської і Борівської райдержадміністрацій Валерієм Білокудрею і Миколою Кравцовим, селищними, сільськими головами і керівниками сільгосппідприємств Ізюмського і Борівського районів.

Ініціатором такої зустрічі Був Віктор Остапчук, який зазначив, що наразі обговорюється Державний бюджет України-2014, який прийматимуть у Верховній Раді після Нового року, і тому він хотів би почути конкретні пропозиції, які б позитивно вплинули на розвиток сільського господарства та території селищних, сільських рад.

Найбільш хвилюючою проблемою для сільгосптоваровиробників, як за-значив голова Ізюмської районної асоціації сільгосптоваровиробників, керівник ТОВ «АПК Хлібопродукт» Володимир Заїка, є нестабільна цінова політика на сільгосп-продукцію,  адже не можна працювати на землі, не маючи впевненості в завтрашньому дні.

Чернещинський сільський голова Світлана Вразовська висловила побажання щодо урегулювання на державному рівні  ціни на молоко, що закуповується в населення.

Сільські голови обох районів пропонували також внести до Державного бюджету зміни, що стосуються спрощення доз-вільної системи, до деяких державних програм, врегулювати питання централізованого визначення меж населених пунктів, повноважень контролюючих органів, розширення штату сільських рад.

Народний депутат України Віктор Остапчук пообіцяв уважно вивчити всі пропозиції і порушені під час зустрічі питання.

Тетяна ГУНЬКО.