Официально

Про режим роботи кафе, розташованих на територіїселищної ради

 Про режим роботи кафе, розташованих на територіїселищної ради                                

                                                      УКРАЇНА

                                               Харківська область

                                                Борівський район

                                            Борівська селищна рада

                                              Виконавчий комітет

                                               РІШЕННЯ

                                        від 19 грудня 2013 року  № 123

 Про режим роботи кафе, розташованих на територіїселищної ради

Відповідно до ст. 30,59,73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Правил благоустрою та Правил дотримання тиші  в громадських  місцях на території селищної ради, затверджених рішенням VІІ сесії селищної ради VІ скликання від 18.04.2011р. за №6 „Про встановлення Правил благоустрою та Правил дотримання тиші  в громадських  місцях на території селищної ради” та розглянувши заяви мешканців селища Борова від 12.12.2013р. про обмеження режиму роботи кафе, які розташовані поруч з житловими будинками в смт. Борова, виконавчий комітет селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Обмежити режим роботи кафе, які знаходяться на території селищної ради, особливо поруч з житловими будинками в смт. Борова, до 24-00 год., в  дні відзначення державних свят та масових заходів, які проводитимуться на території селища Борова, та по п`ятницям і суботам графік роботи кафе продовжити до 1-00 год.

2. Заборонити з 22-00 год. в зимовий період, з 23-00 год. в літній період гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів в приміщенні кафе та на прилеглій території.

3. На літніх майданчиках, які працюють поряд з продовольчими магазинами,  заборонити з 22-00 год. в зимовий період, з 23-00 год. в літній період гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, а також утримувати в належному  санітарному стані прилеглу територію.

4. В разі невиконання даного рішення та надходження скарг від мешканців селища робота закладів буде обмежена до 22-00 год.

5. Зобов`язати власників кафе та магазинів забезпечувати правопорядок, заборонити відвідування молоді до 18 років кафе в нічний час, утримувати в належному  санітарному стані прилеглу територію.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Жук Ю.О. та постійну депутатську комісію з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики /Болгарський В.О./

О.В.Тертишний.  Селищний голова.