Общество

Головна ялинка районузапалила вогні

  Головна  ялинка  районузапалила  вогні

jaluna1Ялинка — найголовніший символ Нового року. Це дерево прикрашає не лише оселі, а й вулиці міста.  Вже стало гарною традицією кожного року на площі перед районним будинком культури проводити урочисте відкриття новорічної ялинки. Не став винятком і цей рік - 27 грудня, незважаючи на мороз та холод, на дійство завітало  чимало охочих жителів ра-йону аби розпочати цикл новорічних та різдвяних свят. Біля зеленої красуні зібралися  маленькі й дорослі жителі Борівщини в очікуванні свята. Працівники районного будинку культури підготували театралізоване дійство з Дідом Морозом, Снігуронькою, іншими новорічними персонажами, побажали всім гарних новорічних і різдвяних свят, щастя та радості, щоб наступний 2014 рік увійшов у кожну оселю з миром, добром, благополуччям та примножував сили для плідної праці заради добробуту і життєвих успіхів.                                                                                                     

Для малечі та гостей це було цікаве свято з піснями та танцями, на яке завітало багато казкових героїв, серед яких і чортенята, і Баба Яга зі своїми подружками. У рамках святкової програми перед присутніми із щедрівками, колядками, святковими пісенними привітаннями виступили учні загальноосвітніх шкіл, вихованці Борівського будинку дитячої та юнацької творчості. Маленькі глядачі та їхні батьки аплодували юним артистам, весело підтанцьовували разом із Снігуронькою, Дідом Морозом та численною армією його помічників.

jaluna2Юрба веселих школяриків разом зі своїми вчителями  мали нагоду втішатися зеленій красуні. Діти водили веселі таночки та  запальні хороводи навколо новорічного дерева, які захопили всіх так, що навіть дорослі, присутні на святі, не залишались осторонь. Бажаючі також розповідали вірші, за які отримували солодкі призи. І навіть малюки у візочках уважно спостерігали за відкриттям ялинки.                                                                                    Головною ж подією свята стало урочисте запалення вогників  під захоплюючі оплески дітей на красуні ялинці, яка виглядає ще більш вишукано і елегантно, ніж торік,  цього року вона значно виросла в розмірах та стала  дуже гарною, убраною у  яскраві іграшки та кольорово-іскристі вогники, котрі радо замиготіли сотнями найзаповітніших мрій та бажань, коли уся дітвора вкупі із ведучою заходу   промовили чарівні слова: « Ялинко, засвітись!».  До її багатобарв’я зачарованим поглядом прикипіли насамперед ті, хто найбільше вірить у новорічні дива, - дітлахи. Проте, і дорослих торкнулася краса щедрого на радість моменту.

 Свято закінчилося величезним хороводом навколо ялинки та  спільним фото на згадку.

Наталія Василенко.