Образование

Дітлахам на радість

Дітлахам на радість

Непомітно рік Новий приходить,

Тихо йде до кожного із нас.

Він за руку казку нам приводить

І веселий та чарівний час.

nrborova2012Малеча Борівських дошкільних навчальних закладів №1 та №3 відчула чарівний настрій новорічної казки, яку їм створили дорослі . Та й самі дітлахи доклали великих зусиль, аби свята пройшли весело й гарно – заздалегідь розучили та виконали біля яскравої ялинки вірші, пісні, хороводи, новорічні таночки, вдяглися у чудові карнавальні костюми. Кожен, хто був присутнім на дитячих ранках у цих закладах, відчув атмосферу очікування дива. Дід Мороз зі Снігуронькою не забули завітати до діток, які з нетерпінням чекали на них. Вихованці дитячих садочків демонстрували свою кмітливість, спритність, фантазію у різноманітних конкурсах та завданнях, які їм запропонували.

 

А солодкі подарунки для вихованців Борівських ДНЗ №1 та №3 надали Борівська селищна рада (селищний голова О.В.Тертишний та його заступник Ю.О.Жук), Товариство з обмеженою відповідальністю «А+Сервіс» (директор А.М. Баранов і комерційний директор О.В. Зелинська).

Окремо слід відзначити працю людей, які доклали великих зусиль, щоб гарно організувати й провести новорічні ранки для своїх підопічних. У Борівському ДНЗ №1 «Берізка» – музичний керівник Т.Ф.Стрельник, педагоги – О.В.Безкровна,  О.М.Пацьора, О.М.Сидоренко, Н.О.Красюк, О.В.Матвієнко, М.Є.Пацьора та завідуюча закладу Н.М.Немилостива; у Борівському ДНЗ №3 «Золота рибка» - музичний керівник Л.О.Нужна, вихователь-методист Н.М.Коляда, педагоги – Л.О.Чапелько, С.К.Голик, Л.Б.Неня, Ю.Ю.Подрезєнко, Г.А.Калюга, Ю.К.Какуля-Данилюк, В.П.Тарасюк, Н.Б.Шейко, І.А.Манжос, Л.М.Гусєва та завідуюча закладу Н.Г.Придатько. 

Тож свята пройшли весело, емоційно та принесли дітлахам багато позитивних вражень.

Тетяна КОЛЕСНІК.