Разное

Дарує людям світло

Дарує людям світло

buryak002 crЄ на Борівщині людина, яка виконує вкрай необхідну всім  роботу – відновлення ушкодженого електропостачання, адже без світла у наших оселях життя ніби зупиняється. За будь-якої пори доби він приходить нам на поміч. Це – Леонід Іванович Буряк, працівник Борівського РЕМу. Очі цієї людини ви-промінюють людську щирість, доброзичливість, і в них бачиш погляд справжнього професіонала. Нещодавно він погодився розповісти про свій життєвий та трудовий шлях.

 

Народився Леонід Іванович 26 березня 1959 року у Боровій. Навчався у Борівській школі. Тут же, у старших класах, отримав права водія, що дуже знадобилося йому у подальшому житті. У 1977 році розпочав службу у лавах Радянської армії, а саме, у Німеччині. Через два роки, після демобілізації, повернувся до рідної Борівщини. І цього ж, 1979 року почав працювати водієм оперативно-виїзної бригади Борівського РЕМу. У процесі роботи опанував суміжну професію електромонтера. Тому цей чоловік одночасно працює і водієм, і електромонтером.

Робота у Леоніда Івановича з нелегких – доводиться чергувати позмінно, бути готовим працювати за будь-яких погодних умов. До речі, саме в негоду найчастіше трапляється найбільша кількість викликів по всьому району. На обслуговуванні знаходяться майже 1000 км ліній різного рівня напруги та більше, ніж 250 трансформаторних підстанцій. Треба добре орієнтуватися у схемах електропостачання. Іноді трапляються випадки, коли дуже важко знайти аварійне місце (найчастіше такі випадки виникають вночі у віддалених селах, у яких, буває, немає до кого звернутися, щоб розповіли, де ж саме виникла проблема з електропостачанням).

Але свою роботу Леонід Іванович дуже любить і ставиться до неї дуже відповідально. За це його поважають колеги та керівництво. У Борівському РЕМі він безперервно працює вже 32, 5 роки. За сумлінну працю має відзнаки як керівництва компанії АК «Харківобленерго», так і керівництва району.

Разом із жінкою Вікторією виховав двох доньок, які вже отримали вищу освіту та працюють.

Нехай же вам квітує весно-цвіт,

В житті збуваються найкращі мрії!

І доля посилає многа літ,

Добра, бадьорості, любові і надії!

Тетяна КОЛЕСНІК.