Образование

Запитуйте – відповідаємо

Запитуйте – відповідаємо

Саме під такою назвою в Борівській ЗОШ  №1 ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника відбулися загальношкільні батьківські збори.

Педагогічний колектив розповів про успішність учнів у школі, про організоване закінчення навчального року, про зовнішнє незалежне оцінювання та шкільне життя в цілому. Основна увага приділялась ролі сім’ї у процесі виховання дітей та молоді. Життя впевнено ставить на чільне місце саме сім’ю, родину, батьків як перших і природних вихователів своєї дитини.

 

Виступаючи перед присутніми, начальник служби у справах дітей Борівської РДА Мірончук Н.П. зауважила, що необхідно звернути увагу на недопустимість вживання учнями алкогольних напоїв, наркотиків та паління, що призводять до збільшення скоєння  злочинів під впливом алкоголю та наркотиків.

Серед виступаючих була присутня Шутько І.І., директор районного центру соціальних служб для сім’ї і молоді, яка надала батькам рекомендації «Як стати кращими батьками», розповсюдила буклети, розроблені в рамках Міжнародної соціальної інформаційної кампанії «Дитинство без насильства» з використанням фонду «Нічиї діти».

Начальник відділу у справах сім’я та молоді РДА Грабар Н.Л. розповіла батькам про діяльність відділу, про те, що існує Закон України «Про оздоровлення дітей пільгових категорій», ознайомила з правилами подачі заяв та документів на оздоровлення дітей і запропонувала співпрацю відділу з родинами.

Напередодні зимових канікул, Новорічних та різдвяних свят Тамлянкін Є.О., інспектор держтехногенбезпеки розповів, що зима несе із собою безліч захопливих ігор та розваг. Це дійсно прекрасно, але разом із тим кожна розвага може нести і загрозу здоров’ю дитини, а то й життю. Звернув увагу батьків на необхідність проведення превентивних бесід з пожежної безпеки, ВНП, електричного струму, поведінки на воді, льоду, природі, не залишати без нагляду дітей, організовувати їхнє доз-вілля.

Помічник лікаря-гігієніста санепідемстанції       Шаламова О.О., проаналізувала санітарно-епідеміологічну ситуацію в школі, зокрема, зазначила, що службою постійно проводиться контроль за якістю води. Зокрема, серед  недоліків  вказала на невідповідність шкільних меблів, несвоєчасну дератизацію приміщень школи, недостатню кількість дезінфікуючих засобів.

Із заключним словом виступила лікар-гінеколог районної лікарні Волкова О.О., яка розповіла про стан здоров’я дітей, про ріст захворювань  у порівнянні з минулими роками. Особливо це стосується очних хвороб, основною причиною яких є надмірне проведення «відпочинку» дітей  біля  телевізора та ком-п’ютера. Надала поради батькам щодо статевого виховання, про необхідність розмов з підлітками про стосунки з однолітками, венеричні захворювання, методи контрацепції.

            Педагогічний колектив вдячний представникам районних служб, організацій, які опікуються життям і здоров’ям наших дітей і здійснюють соціальний супровід сімей, в яких вони виховуються, за небайдужість до дитячих проблем і сподівається на подальшу співпрацю школи, сім’ї у вихованні підростаючого покоління.

Вікторія Колбун.

Заступник директора з виховної роботи Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.