Поздравления

З Різдвом Христовим і новим роком!

З Різдвом Христовим і новим роком!

cerkovn2011«Небо и земля днесь пророчески да возвеселятся, ангелы и человецы духовно да торжествуют: яко Бог во плоти явися».

Дорогі й возлюблені у Господі ! Щиро вітаю усіх вас з преславним Різдвом Христовим і Новим 2012 роком. Молитовно бажаю усім щастя та процвітання, злагоди й примноження творчої любові Божої і, понад усе, миру Божого на нашій Богом береженій землі. Брати й сестри, Господь наш Ісус Христос сказав: «Майте мир між собою» ( Мк. 9,50). І нам належить свято берегти цю Божественну заповідь. Таким подвигом ми об’єднаємо наш народ у Боже надбання, закликаючи його до благословенної Богом праці й терпіння немочів один одного. Тільки в такому єднанні ми збережемо себе як народ Божий, якому належить хрестоносіння Христа у вірності Йому і Його Святій Церкві земній, щоб увійти у Божий верто-град - Церкву Небесну, яка вічно торжествує в любові Отця Небесного, в чому нехай допоможе нам Бог.

 

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ - СЛАВІМО ЙОГО!

Ієромонах Афанасій.

Настоятель Свято- Миколаївського храму с. Чернещина.

Дорогі жителі Борової та Борівського району

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай разом із сяйвом Різдвяної зірки та переливами коляди завітають у вашу оселю тепло і затишок.

Тож від щирого серця бажаю вам міцного здоров`я, добробуту, миру та злагоди у ваших сім`ях, взаєморозуміння та Божої любові. Нехай незгасиме світло Віфлеємської зірки завжди живе у ваших душах та осяює ваш шлях.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Протоієрей отець Іоанн.

Настоятель Борівського храму.