Официально

Чергова нарада учасників проекту ПРООН

Чергова нарада учасників проекту ПРООН

prooonЯк ми вже повідомляли, у спільному проекті  ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», беруть участь селищна, Підлиманська, Піско-Радьківська та Підвисочанська сільські ради.

Слід зазначити, що починаючи з грудня 2007 року проект працює з більш, ніж тисячею місцевих громад по всій Україні для забезпечення сталого розвитку сільських територій шляхом впровадження ініціатив з самоврядування та відродження громад для реального покращення рівня їх життя на місцевому рівні.

 

У своїй діяльності експерти Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» намагаються змінити світогляд людей щодо оплати за комунальні послуги, які вони отримують, а також щодо їх участі у підтримці соціальної та комунальної інфраструктур. Їх безпосереднє залучення до процесів місцевого розвитку сприяє розвиткові відчуття відповідальності та приналежності щодо інфраструктур та системи надання послуг.

Саме це набуває неабиякого значення, особливо, з огляду на історичний контекст в Україні, коли необхідним є те, щоб люди змогли побороти глибоко вкорінене почуття залежності від органів влади. А замість цього зрозуміли, наскільки більше вони можуть насправді досягти шляхом самоуповноваження, самоорганізації, самомобілізації.

Напередодні нового року до району з черговим робочим візитом завітала Галина Чала, координатор з розвитку місцевих громад у Харківській області.

На нараді вона розповіла про недоліки, які були допущені при складанні необхідних документів, що були направлені селищною та сільськими радами до участі в проекті. Вона провела з учасниками тренінг щодо правильного оформлення всіх необхідних документів, відповіла на питання голів селищної та сільських рад.

На знімку: під час наради.