Официально

29 сесія 6-го скликання Борівської районної ради

29 сесія 6-го скликання

26 грудня відбулася остання в 2012 році 29-а сесія районної ради 6-го скликання.

Районна рада внесла зміни до деяких районних Програм. Зокрема, внесено доповнення до Комплексної  Програми розвитку  гуманітарної сфери Борівського району  на  2009-2013 роки, яким передбачено фінансування для впровадження Комплексної системи захисту інформації Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти». Для забезпечення своєчасного призначення та виплати матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення за рахунок місцевого бюджету за рішенням Ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, затвердженим головою райдержадміністрації, внесено зміни до розділу 5 «Фінансове забезпечення» районної Програми со-ціального захисту населення Борівського району, районної ветеранської громадської організації «Чорнобильці Борівщини», Бо-рівської районної організації ветеранів України, Борівського відділення воїнів-інтернаціоналістів та воїнів запасу «Пандшер» на 2012-2016 роки.

Районна рада підтримала пропозицію РДА про створення комунальної установи «Борівський районний трудовий архів» Борівської районної ради Хар-ківської області для збереження архівних документів суб’єктів господарювання різних форм власності та централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду. Затверджено Статут, структуру і чисельність працівників комунальної установи «Борівський ра-йонний трудовий архів» Борівської районної ради Харківської області.

Рішенням районної ради встановлено  вартість   харчування учнів і  вихованців  загальноосвітніх  навчальних закладів освіти Борівської районної ради Харківської  області  та  Чернещинського  навчально-виховного комплексу  „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний  навчальний заклад” Борівської  районної  ради Харківської області на період  з  01.01.2013 року  по 31.12.2013 року” в сумі 6 грн.

Керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування   в Україні”, відповідно до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, за-твердженого постановою Кабінету Міністрів України              від 11 січня 2005 року № 20 (зі змінами), з метою своєчасного проведення клірингових розрахунків по пільгах та субсидіях та, враховуючи лист голови Харківської обласної державної адміністрації Добкіна М.М. №01-53/10040 від 14.12.2012 року, районна  рада вирішила надати згоду Головному  фінансовому управлінню  Харківської обласної  державної адміністрації на централізоване перерахування клірингових  розрахунків  деяких  субвенцій з  державного  бю-джету в межах обсягів, передбачених рішенням ра-йонної  ради від 26 грудня 2012 року    «Про районний бюджет на 2013 рік», по: - житлово-комунальних послугах, послугах електропостачання, водопостачання та водовідведення, природного газу; - квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезенню побутового сміття та рідких нечистот; -  послугах зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

На сесії також було затверджено Акт приймання-передачі із комунальної  власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Ший-ківка      та Бойні  автомобіля ВАЗ -2105 у спільну власність територіальних громад сіл, селища з подальшою передачею авто на баланс відділу освіти райдержадміністрації.  На баланс відділу освіти також передано   об“єкт «Будівництво спортивного  майданчика  з синтетичним покриттям, смт. Борова, вул.  Миру.

 У зв’язку з інтеграцією України до Європейського союзу, з метою запрова-дження в районі новітніх засобів розвитку місцевого самоврядування, органів державної влади, підтримки громадських ініціатив, сприяння територіальним громадам району в розвитку співробітництва та участі в міжнародних грантах та проектах, залученні міжнародних інвестицій, співпраці з посольствами іноземних країн, які надають міжнародну технічну допомогу, особистого розвитку, а також забезпечення прав та інтересів територіальних громад, органів місцевого самоврядування районна рада вирішила  відкрити в районі школу по вивченню англійської мови для працівників органів місцевого самоврядування та працівників державних установ, інших бажаючих.

Одним із найголовніших питань, що розглядалися того дня на сесії, було прийняття бюджету району на 2013 рік. Озна-йомитися з рішенням і додатками можна буде в наступних номерах газети.

Наприкінці роботи сесії  депутати затвердили  план роботи районної ради на  2013 рік.