Спорт

Змагання з волейболу, підсумок 2012

Змагання з волейболу

voleybolНещодавно у нашому районі відбулися дитячі змагання з волейболу, у яких взяли участь учні 8-11 класів загальноосвітніх шкіл Борівщини.

Серед юнаків змагалися: команди Борівських ЗОШ №1та ЗОШ №2, Підлиманської, Гороховатської, Піско-Радьківської, Першотравневої та Ізюмської шкіл. Змагання проводилися за змішаною системою, що дозволило дітям зіграти між собою по декілька ігор.

З великою перевагою юнаки Піско-Радьківської ЗОШ перемогли Гороховатську ЗОШ і посіли ІІ місце. А ось за І місце була напружена гра між учнями Ізюмської та Борівської ЗОШ №1. Обидві команди майстерні, але ізюмчани проявили свій характер, скористалися ігровою мудрістю і вибороли І місце.

У змаганнях серед дівчаток брали участь Борівська ЗОШ №1, Шийківська, Підлиманська, Першотравнева, Ізюмська та Піско-Радьківська школи. Приємно відзначити, що рівень гри дівчаток з кожним роком росте. Команди дівчат теж були поділені на дві групи, з яких по 2 команди виходили у фінальну частину турніру.

За ІІІ місце змагалися команди Шийківської та Піско-Радьківської ЗОШ. З рахунком 2:0 (15:9, 15:121) перемогу отримали учні Шийківської ЗОШ. За І місце боролися команди Борівської ЗОШ №1 та Першотравневої ЗОШ.Боротьба точилася з перемінним успіхом то однієї, то іншої команд і врешті-решт перемогли борівчани, рахунок на їхню користь 2:0 (15:11, 15:13).

Команди-переможниці отримали лише грамоти відповідних ступенів. Прикро, що вже другі змагання ми проводимо без нагород дітей кубками, що були б для них великою гордістю після багатогодинних змагань і, можливо, першої перемоги у їхньому житті.