Поздравления

Шановні жителі Борівщини! Прийміть мої сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо

Шановні жителі Борівщини! Прийміть мої сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

dmБажаю, щоб новий рік пройшов під знаком миру і добра, любові та поваги, щоб став роком чистих помислів і добрих справ!  Неприємні і сумні моменти нехай підуть у минуле, а найкращі і приємні спогади все життя зігрівають душу ласкавим теплом. Забудьте старі образи, відкрийте дорогу для нової дружби і любові.

Нехай зірки світять яскравіше, а сонце освітлює шлях, повний райдужних надій, радісних подій, свята і подорожей. Бажаю, щоб  кожна людина знайшла цього року своє власне щастя, сімейну згоду і домашній затишок.

Анатолій КРИВОРУЧКО.

Герой України, голова ради сільгосптоваровиробників Харківщини.

        агрофірмА  «Ізюмське»

Шановні трудівники та пайовики агрофірми «Ізюмське»! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці традиційно світлі, добрі для нашого народу свята ваші сім'ї зустрінуть у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Бажаю всім міцного здоров'я, успіхів в усіх справах, любові та поваги вдома. Щасливого Нового року і веселого Різдва!

Григорій САЛО.

Генеральний директор а/ф «Ізюмське».

                агрофірмА «Новий шлях»

Шановні трудівники агрофірми «Новий шлях», пайовики, ваші сім`ї!

Вітаю вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік подарує Вам 365 успішних днів та подій яскравих. Нехай тепло та щастя оселяться у вашому домі протягом всього 2013 року! А радість Різдва хай наповнить серце цією зимовою порою!

Нехай проблеми, які є в цьому році, залишаться в минулому, протягом усього Нового року робота, відпочинок та сім'я будуть вам в радість!

Олексій ГОМОН.

Генеральний директор а/ф «Новий шлях».

                        агрофірмА «Світанок»

Шановні працівники агрофірми «Світанок», пайовики  і ваші сім`ї! Від усього серця вітаю вас із  довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування дива й казки, душевного тепла и надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2012-ий рік був прожитий не дарма. Він був насичений подіями, напруженою працею, подарував нам радість перемог і досягнень, новий життєвий досвід. Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін.

Тамара ГОЛОВЧЕНКО.

Генеральний директор а/ф «Світанок».

агрофірмА «Солоненське»

Шановні трудівники агрофірми «Солоненське», па-йовики! За кілька днів один рух стрілки годинника о 24 годині 31 грудня перенесе нас з одного року в наступний. В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійснених мрій та сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.

Хай буде Новий Рік схожий на диво,

Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!

Щоб здійснилися задуми і мрії,і щастям повнились надії!

Анатолій ПАХОМОВ.

Генеральний директор а/ф «Солоненське».

СТОВ «Добробут плюс»

Шановні працівники СТОВ «Добробут плюс», пайовики! Прийміть мої найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли.

Неначе в казці  добрим дивом хай Новий рік у дім ввійде,

Щоб цілий рік жилось щасливо і завжди малося усе!

Хай рік Новий, Різдво Христове, вам подарують дні казкові,

Мов чистий сніг, що землю гріє, хай зігріває вас надія.

Василь НАЗАРЬКО.

Керівник СТОВ «Добробут плюс».

                                 ФГ «СЛОБОДА»

Новорічне свято – це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож прийміть, шановні працівники господарства і пайовики,  найщиріші привітання з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.

Хай Новий рік добробут ваш покращить, щоб гроші в вас були і втілювались мрії. Хай все в родині буде якнайкраще, здійсняться сподівання і надії. Енергії, здоров’я вам міцного, щоб свято за столом й в душі було.

        Рік Новий - казковий час! Хай здивує щастям вас.

Рік добра і рік кохання, тож приймайте привітання:

Будьте добрі та здорові, побажаю вам любові,

Світла й радощів багато, щоб життя було, як свято!

Богдан ГОЛОВЧЕНКО.

Керівник ФГ «СЛОБОДА».

               ТОВ ЦОВТ «Акваторія»

Шановні працівники ТОВ ЦОВТ «Акваторія», пайовики та ваші сім`ї!  Новорічні свята - це завжди щось надзвичайно чарівне! із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки, червоний одяг Діда Мороза і найтаємнішу ніч, коли новорічними зірочками і ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій. І ми посміхаємось, і трохи сумуємо... чомусь. Ми дивимося на те, що встигли, і знову мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще! Я бажаю всім вам отого кращого, про яке ви мрієте сьогодні! Я бажаю вам побачити дорогу до нього і мати багато позитивної енергії, щоб іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, створюючи щось своє, сяюче, добре! Веселих свят!

Олег НАЗАРЬКО.

Керівник ТОВ ЦОВТ «Акваторія».

                   СТОВ «Шийківське»

Новий рік – це яскраве, красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Шановні працівники СТОВ «Ший-ківське», пайовики і ваші сім`ї! Вітаю вас з новорічними святами, хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших мрій.

Бажаю щастя, але не такого як сонце, бо сонце пече.

Не такого як річка, бо річка тече.

Не такого як вітер, бо вітер гуляє,

А такого як небо, бо небо безкрає!

Володимир УСТИМЕНКО.

Керівник СТОВ «Шийківське».

                                    ФГ «КСІОН»

Шановні працівники ФГ «КСІОН», пайовики, ваші сім`ї! Вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Напередодні новорічних свят хочу побажати, щоб у кожну вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Настає 2013 рік - рік, у якому не існуватиме перешкод у вирішенні будь-яких питань, треба просто вірити у це. Тому я вам бажаю у Новому році впевненості у собі, здійснення мрій, взаємності і гармонійності у відносинах і, звичайно, кохання.

Хай новий рік приходить в дім в прикрасах ялинкових!

Хай буде більше в році цім днів сонячно-чудових,

Що плинуть тихо, як вода,у щасті та надії.

В ці найчарівніші свята хай здійснюються мрії!

Іван КРИЛЕВСЬКИЙ.

Керівник ФГ «КСІОН».

                                   ФГ «ЮГ»

Шановні працівники ФГ «ЮГ», пайовики і ваші сім`ї! Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає всі ваші надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов. З Новим роком вас вітаю, щастя від душі бажаю,

І щоб був наступний рік значно кращий, ніж торік.

Щоб ви з успіхом трудились та на свята веселились,

Аби грошей повен міх заробили ви за рік.

Юрій ГОЛИК.

Керівник ФГ «ЮГ».

                          ПАФ «Джерело»

Шановні трудівники ПАФ «Джерело», пайовики, ваші сім`ї! Щиросердно вітаю вас із наступаючим Новим 2013 роком та світлим Святом Різдва Христового! Рік, що минає, приніс кожному з нас чимало приємних миттєвостей і незабутніх вражень. Хай у рік Змії їх буде набагато більше.

Від душі бажаю, щоб наступний рік приніс із собою у подарунок вам і вашим сім'ям тепло, спокій і любов. Щоб у ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка! У добру путь – у Новий рік!

Сергій СИНИЦЬКИЙ.

Керівник ПАФ «Джерело».

                              ФГ «ЛіС»

Дорогі трудівники ФГ «ЛіС», пайовики, ваші сім`ї! Вітаю вас з новорічними святами. Бажаю: хай збудеться все задумане, а наступаючий рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри.  Подаруємо найдорожче, найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.

Хочу побажати всім вам, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні. Успіхів, удачі, щастя і благополуччя! З Новим роком!

Сайд ЯХЬЯЄВ.

Керівник ФГ «ЛіС».

 

СОК «РІДНИЙ КРАЙ», ФГ «МАЯК»,  СТОВ «ВОСТОК АГРО 2004», ФГ «ВІОЛА», ФГ «ОБРІЙ»

Шановні працівники підприємств, пайовики! Щиро вітаємо вас Новим роком та Різдвом Христовим.

 Щастя бажаємо вашому дому

У році прийдешнім, у році новому.

Хай зорі і місяць, і сонце

Щедро освітлюють ваше віконце.

Хай до вас доля ласкавою буде,

Зло хай минає, добро хай прибуде.

Всім вам в любові й здоров`ї прожити,

Добра і достатку багато нажити.

Іван ЛЮБИЙ.

Валерій ШЕВЧЕНКО.

Керівники сільгосппідприємств.