Общество

Новорічний стіл-2013: які страви потрібно подавати

Новорічний стіл-2013:  які  страви потрібно подавати

Якщо ви, вирішуючи, де зустріти наступаючий Новий Рік-2013, зупинилися на тихому  домашньому застіллі, то вам, безсумнівно, буде цікаво дізнатися, які страви потрібно подати на стіл у святкову ніч.

Зазвичай прийнято їх "погоджувати" з символом наступного року. У 2013-тому це буде чорна водяна змія. І тут, треба сказати, можна зітхнути з полегшенням, тому що цей представник тваринного світу має досить обширний раціон, в який входить в основному м'ясо, а це значить, що приготувати на свято господаркам можна буде багато чого смачненького.

Чорна водяна змія, символ наступаючого Нового Року-2013, як уже говорилося, любить м'ясо, якщо конкретніше, то дичину. Також подобається їй кролик. Як відомо, цей звір - делікатес, страви з нього можуть їсти будь-які люди, навіть ті, хто сидить на дієті. Зробити, наприклад, смачного запеченого кролика головним блюдом на столі у святкову ніч буде відмінним рішенням.

Змія також любить жаб. Може, для українця це вважається екзотикою, але побалувати себе в свято настільки незвичайної їжею, як жаб'ячі лапки, можна.

У пошані також будь-які страви з риби і яєць.

Не забувайте і про салати (зелень припаде до смаку не тільки символу Нового 2013-ого Року, але і вашим гостям), фрукти (традиційні мандарини, ананаси і яблука) і, звичайно ж, напої (наприклад, шампанське).

Добре продумавши те, що буде на святковому столі, не забудьте приділити увагу своєму зовнішньому вигляду і настрою та інтер'єру вашого будинку. Підберіть собі правильне і модне новорічне плаття, прикрасьте свою квартиру символікою наступаючого нового року, нарядіть ялинку, подивіться дитячі новорічні мультфільми і послухайте відповідну святкову музику. Слід також подумати про музику, яка звучатиме під час застілля, і деяких аксесуарах, наприклад, про красиві свічки.

Приділіть особливу увагу напоям. Обов'язково поставте на стіл воду, краще колодязну. У звичайній природній воді укладена міць стихії води.

Вибираючи, що пити в новорічну ніч, пам'ятайте, змія - дама вишукана і примхлива. Самогон і пиво їй подавати не варто. Нехай буде менше, але краще. Поставте на стіл гарне вино, коньяк і, звичайно ж, незмінне шампанське. І все обов'язково хорошої якості! Соки повинні бути яскравими, а келихи і фужери прикрасьте фольгою.

При складанні святкового меню господині повинні пам'ятати, що змія полюбляє тільки свіжу їжу зі свіжих продуктів, приготовану в день вживання, а не напередодні. І ніяких напівфабрикатів і консервованих продуктів не повинно бути на столі. Чим менше їжа піддасться термічній обробці, тим смачнішою вона здасться символу наступаючого року. Готуйте частування з запасом, так як змія - любителька попоїсти, і може розсердитися, якщо їжа закінчиться раніше часу.

На цей раз кожна господиня може застосувати свою фантазію і вигадку. Можна приготувати різні частування, і не обов'язково дорогі. Все повинно відповідати вашому матеріальному становищу.

За традицією святковий стіл повинен ломитися від напоїв і закусок. Так як Чорна Водяна Змія цінує розкіш і делікатеси, то постарайтеся зустріти її рік чимось незвичайним.

Якщо ви прислухаєтеся до цих порад, то в новому році Змія буде допомагати вам у всьому!

І що б ви не поставили на свій новорічний стіл, як би його не прикрасили, головне - це затишок і тепло домашнього вогнища, щасливі обличчя рідних і друзів, любов і турбота один про одного.