Образование

До всіх святий Миколай завітав 2012

До всіх святий Миколай завітав

pershotrНоворічні свята – найулюбленіші і для дорослих, і для малечі. Для малечі особливим святом є День святого Миколая. Цей день стає чарівною казкою, коли він невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти -  і добра казка зникає, а Миколай залишається.

«Миколай, до нас у гості завітай» - під такою назвою пройшло свято у Першотравневому СБК. Діти разом з казковими героями весело провели час, дізналися  історію свята, взяли участь у різноманітних конкурсах.

У ролі казкарки на святі була Олена Лисенко, роль бісика зіграв Олександр Бондаренко, Світлана Коробка сяяла, як справжня зірочка, головним героєм на святі, звичайно ж, був Святий Миколай, його добре зіграв Станіслав Розчектаєв. Ведучими на святі виступили Розчектаєва Світлана і Аліна Жижиріба, які зазивали всіх на святкове дійство, вітали зі святом. У ролі янгола був учень 3 класу Данило Стецюра.

Допомагали святково оформити кімнату вчителі Першотравневої школи Олена Труш, Марина Козлова, Юлія Тараканова, Любов Варибрус, а також працівники бібліотеки Ніна Устіла, Олена Олізаренко.

Спонсорами свята виступили приватні підприємці В.М.Рєпка, В.С. Гошовець, А.Є Манько.

Наші юні артисти ви-ступили також і в дошкільному закладі села, і перед школярами 1-6 класів.

Галина ШВЕДЧЕНКО.

Директор Першотравневого СБК.

 

 Хоть сейчас пора каникул и праздников многие задумались над будущим: куплю диплом в СПб - решите проблемы просто, если нужны лишь документы для успешного трудоустройства. Покупка диплома - простой способ сэекономить средства и время, когда знания уже есть, но необходимо лишь их документальное подтверждение.

 

У День Святого Миколая до районної дитячої бібліотеки завітали учні 5-А класу Борівської ЗОШ №1 разом зі своїм класним керівником О.М.Височин.

Святковий захід «Мандрує по світу Святий Миколай» розпочався словами: «Святого Миколая цього дня повсюди ждуть. І зима йому встеляє свіжим білим снігом путь...»

У народних легендах Святий Миколай  - боронець людей перед стихійним лихом, найперший помічник усім, хто опинився у біді.

А ще Святий Миколай опікується дітьми, виконує їхні побажання і роздає подарунки. Тож діти з нетерпінням чекають цього радісного свята.

Діти показали свій артистизм, майстерність у театралізованих сценках, які ретельно підготували разом із бібліотекарем Оленою Волковою. Звичайно ж, до дітей прийшов Святий Миколай, який поздоровив усіх зі святом, запитав, як діти провели цей рік: чи добре вчилися, чи були слухняними. Учні читали вірші, колядки, співали пісні.

Святий Миколай побажав бути добрими, слухняними, наполегливими у навчанні.

Депутат обласної ради Сергій Федченко надав спонсорську допомогу для придбання подарунків у чарівний мішок Миколая. Задоволені діти радо смакували солодощами.

Оксана БОГДАНОВА.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми.

     19 грудня  - Свято Миколая  - одне з найулюбленіших свят дітвори.

bdutЦього дня в Борівському будинку дитячої та юнацької творчості зібралось багато гуртківців. Завітали і гості – учні 6-А класу Борівської ЗОШ №1 (класний керівник  Богомолова  Ю.А.).

      В очікуванні на Миколая діти весело проводили час: співали Святому пісень, дивилися концертну програму, яку підготували вихованці хореографічного та вокального гуртків (керівники Самойлова Ю.М.,Тугай С.Д.,Літвінова І.А,), були активними учасниками  розважальної програми. Коли на святкове дійство разом з янголами завітав Святий Миколай, він поцікавився у дітей про їхні досягнення, добрі справи. Впевневшись, що всі  присутні чинили тільки добре, Миколай обдарував усіх солодощами, які потрапили до його торбинки від небайдужих підприємців Назарька Олега, Любіма  Ігоря, Нені Світлани. Адміністрація, педагогічний колектив БДЮТ щиро вдячні  їм за  турботу про дітей, увагу та розуміння проблем установи. Насамкінець свята волонтери, вихованці БДЮТ провели акцію «Ти просто янгол!»  і разом зі Святим Миколаєм усім присутнім вручили паперових янголят.

   Миколай помандрував далі, побажавши дітям впродовж року жити в мирі, мати міцне здоров’я, гарний настрій.

Ніна Карпенко. Культорганізатор Борівського БДЮТ.

 

Іде через віки Україною   добрий Святий Миколай

 Здавна це свято особливе, хвилююче, казкове, яке вже давно     ви-йшло із суто релігійного спрямування та стало во-істину всенародним. Адже завжди цього дня малюки (та й чимало дорослих) знаходять під подушкою подарунки від свого най-улюбленішого Святого.

Не обминув  Святий Миколай і учнів  Підлиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів та малюків дитсадочка. Вже стало традицією святкувати це свято у Підлиманському будинку культури.

   У цей день членами гуртка «Юний патріот» під керівництвом вчителя початкових класів Вакули Любові Олексіївни було підготовлене чудове свято, у якому брали участь учні 1- 9 класів. У ході виступів прозвучали гарні пісні, учасники представили гостям цікаві інсценізації, танок.

   А потім завітав і сам Миколай у супроводі святих, які подарували слухняним діткам подарунки та солодощі. А щоб це свято дійсно було чудовим, довелося докласти чимало зусиль нашим спонсорам, які завжди піклуються про дозвілля дітей.  

   Хочеться висловити щиру подяку за щедрість і турботу Підлиманському сільському голові Калініну О.В., керівникам сільгосппідприємств Супруну С. Г., Любому І. П.,  Шевченку В.М.,  Синицькому С.Г.

  Лариса Руденко.

Заступник директора з навчально-виховної роботи      Підлиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У Новоплатонівській ЗОШ разом із працівниками сільського клубу провели святкове дійство, присвячене дню Святого Миколая. Дітки із нетерпінням чекали цього чудового дня. До них завітав Святий Миколай із солодкими подарунками, роль якого чудово зіграв Миколка Сорочук. Свято вийшло цікавим і веселим, діти розгадували загадки, розповідали вірші, співали пісень і отримували подарунки.

Активними на святі були Вероніка Муковоз, Роман Любий, Олена Шаповалова, Світлана Півоварова, Марина Ходяча та інші.

Організувати свято допоміг селищний голова О.В.Тертишний, спонсорську допомогу надав приватний підприємець І.Білоцерковець.

Галина  КОКШАРОВА.

Завідуюча Ново-Платонівським сільським клубом.